Повноцінна допомога сучасній дитині!
Анантаваті® Кідс – оригінальний унікальний рослинний комплекс, який регулює природний баланс нервової системи
Анантаваті® Кідс
Інструкція по застосуванню дієтичної добавки
Склад: 5 ml (мл) сиропу містить екстракту Вітанії снодійної (Withania somnifera) – 300 mg (мг), екстракту Бакопи Моньє (Bacopa monnieri) – 150 mg (мг).

Допоміжні речовини: підсолоджувач цукор, носій пропіленгліколь, консервант бензоат натрію, ароматизатор «фруктовий мікс», загущувач та стабілізатор ксантанова камідь, підсилювач смаку кислота лимонна, моногідрат, підсолоджувач аспартам, вода очищена.
Містить джерело фенілаланіну.

Характеристика інгредієнтів:


Бакопа Моньє. Встановлено позитивний вплив і добру переносимість Бакопи Моньє у дітей з дефіцитом уваги та гіперактивністю: зниження симптомів імпульсивності, неуважності, гіперактивності, поліпшення самоконтролю і показників уважності при проходженні тестів. Бакопа Моньє є ефективним засобом для профілактики та корекції когнітивних порушень (концентрація уваги, пам'ять, сприйняття та аналіз інформації), пов'язаних з ішемією головного мозку, покращує швидкість обробки інформації і прискорює здатність щодо прийняття рішень. Активні компоненти Бакопи Моньє (бакозиди) за рахунок підвищення активності кінази, стимулюють відновлення пошкоджених нейронів, нейрональний синтез, синаптичну активність і передачу нервового імпульсу. Застосування Бакопи Моньє сприяє підвищенню рівня γ-аміномасляної кислоти у гіпокампі, проявляє ноотропну, антидепресивну, анксіолітичну та антиоксидантну дії, нейропротективні властивості, протисудомну та протизапальну дії.

Вітанія снодійна
сприяє зменшенню рівня гормону стресу – корти- золу, підвищенню рівня антистресового гормону – дегідроепіандростерону-сульфату. Вітанія снодійна чинить антидепресивну, анксіолітичну дію, завдяки зниженню рівня трибуліну. Чинить адаптогенну дію, зменшує прояви стресу, проявляє нейропротекторну та ноотропну дії. Встановлено сприятливий вплив Вітанії снодійної на різні параметри сну – прискорення засинання, збільшення загальної тривалості сну. Встановлено, що Вітанія снодійна може виступати у якості промотору росту у дітей, добре переноситься, підвищує увагу, пізнавальний інтерес, контроль імпульсивності, порушення яких спостерігається
у дітей при синдромі дефіциту уваги та гіперактивності.

Рекомендації до застосування: може бути рекомендовано як джерело біологічно активних речовин рослинного походження. Сприяє нормалізації функціонування нервової системи, поліпшенню пам'яті, концентрації уваги, здатності до навчання, аналізу інформації, пізнавального інтересу та самоконтролю, зменшенню гіперактивності, імпульсивності, занепокоєння, у тому числі у дітей з дефіцитом уваги та гіперактивністю.

Перед споживанням рекомендована консультація лікаря.

Спосіб застосування:
сироп приймають всередину після прийому їжі один раз на добу.
Дітям віком 4-6 років – 5 ml (мл) за один прийом.
Дітям віком 7-11 років – 7,5 ml (мл) за один прийом.
Дітям старше 12 років та дорослим – 10 ml (мл) за один прийом.

Термін вживання: зазвичай становить 3-6 місяців. У подальшому термін споживання та можливість повторних курсів узгоджувати з лікарем.

Застереження при споживанні:
містить цукор, що необхідно враховувати хворим на цукровий діабет.

Попередження: не перевищувати зазначену рекомендовану кількість (порцію) для щоденного споживання. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів, діти віком до 4 років, вагітність та період годування груддю.

Термін придатності:
3 роки від дати виробництва.

Умови зберігання: зберігати в сухому, захищеному від світла місці за температури не вище ніж 25 0С в оригінальній упаковці виробника.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма випуску:
сироп у флаконах. Об 'єм 200 ml (мл).

Енергетична цінність (калорійність) продукту:

на 100 ml (мл): 809,88 kJ (кДж) 193,75 kcal (ккал)
на 5 ml (мл) (порцію): 40,494 kJ (кДж) 9,687 kcal (ккал)
на 7,5 ml (мл) (порцію): 60,74 kJ (кДж) (14,53 kcal (ккал)
на 10 ml (мл) (порцію): 80,988 kJ (кДж) 19,375 kcal (ккал)


Поживна (харчова) цінність продукту:
Білків
на 100 ml (мл): 0 g (г)
на 5 ml (мл) (порцію): 0 g (г)
на 7,5 ml (мл) (порцію): 0 g (г)
на 10 ml (мл) (порцію): 0 g (г)

Жирів
на 100 ml (мл): 0,11 g (г)
на 5 ml (мл) (порцію): 0,006 g (г)
на 7,5 ml (мл) (порцію): 0,008 g (г)
на 10 ml (мл) (порцію): 0,011 g (г)

Віглеводів
на 100 ml (мл): 48,20 g (г)
на 5 ml (мл) (порцію): 2,41 g (г)
на 7,5 ml (мл) (порцію): 3,62 g (г)
на 10 ml (мл) (порцію): 4,82 g (г)

Розрахунок зроблено на одну щоденну порцію.

Дієтична добавка. З цукром та підсолоджувачем.

Не є лікарським засобом. Без ГМО.


Виробник: Ананта Медікеар Лімітед, юридична адреса: 621, Рінг Роад Малл, Сектор 3, Рохіні, Нью Делі -110085, Індія, тел.: +91 1147050531. Фактична адреса потужностей (об'єкта) виробництва: Дж-1-265, Фаза - II, РІІКО Індастріал Еріа, Удіог Віхар, Шріганганагар (Радж.), Індія.

Імпортер/Організація, що приймає претензії від споживача:
ТОВ «Евітас», 61001, Україна, м. Харків, вул. Іскринська, буд. 37, тел/факс.: +38 (057) 766-07-44.
Рослинні складові компоненти
Сертифікований продукт
Процес виробництва відповідає міжнародним стандартам
Переваги Анантаваті
®
Кідс
Дозволений до застосування з 4-х років
Дитяча форма випуску – сироп
Приймається один раз на добу
Властивості Анантаваті
®
Кідс
Унікальний рослинний комплекс, що підтримує нормальне функціонування нервовоі системи дитини

Cприяє нормальній поведінковій активності та витримці

Cприяє покращенню пам'яті та концентраціі уваги

Підтримує здатність до навчання, аналізу інформації, пізнавальний інтерес та самоконтроль

Сприяє нормалізаціі сну
Склад
Бакопа Моньє
Вітанія снодійна
Бакопа Моньє
Для Бакопа Моньє встановлено позитивний вплив і добру переносимість у дітей з дефіцитом уваги та гіперактивністю: зниження симптомів імпульсивності, неуважності, гіперактивності, поліпшення самоконтролю і показників уважності при проходженні тестів.
Бакопа Моньє є ефективним засобом для профілактики та корекції когнітивних порушень (концентрація уваги, пам'ять, сприйняття та аналіз інформації), покращує швидкість обробки інформації і прискорює здатність щодо прийняття рішень. Активні компоненти Бакопи Моньє (бакозиди) за рахунок підвищення активності кінази, стимулюють відновлення пошкоджених
нейронів, нейрональний синтез, синаптичну активність і передачу нервового імпульсу.
Застосування Бакопи Моньє сприяє підвищенню рівня Ƴ- аміномасляної кислоти у гіпокампі, проявляє ноотропну, анксіолітичну та антиоксидантну дії, нейропротекторні властивості.
Вітанія снодійна
Вітанія снодійна сприяє зменшенню рівня гормону стресу – кортизолу, підвищенню рівня антистресового гормону – дегідроепіандростерону сульфату. Вітанія снодійна чинить антидепресивну, анксіолітичну дію, завдяки зниженню рівня трибуліну. Чинить адаптогенну дію, зменшує прояви стресу, проявляє нейропротекторну та ноотропну дії. Встановлено сприятливий вплив Вітанії снодійної на різні параметри сну – прискорення засинання, збільшення загальної тривалості сну. Встановлено, що Вітанія снодійна може виступати в якості промотору росту у дітей, добре переноситься, підвищує увагу, пізнавальний інтерес, контроль імпульсивності, порушення яких спостерігається у дітей при синдромі дефіциту уваги та гіперактивності.
Спосіб застосування
Сироп приймають внутрішньо після прийому їжі один раз на добу. Тривалість вживання складає 3-6 місяців.
Р. Теммл, М. Доркі, В. Амен
Методика «Обери потрібне лице»
Адаптований тест тривожності
Дієтична добавка. Не є лікарським засобом. Виробнича ліцензія № 732 AYU. Не містить ГМО. Перед застосуванням рекомендована консультація з лікарем. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.
Контакти
За повною інформацією звертайтеся
до ТОВ «Евітас»
61001, Україна, м. Харків, вул. Іскринська, 37,
Телефон: + 38 (057) 766-07-44
www.anantamedicare.com
Сreated by Level Media